Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Chrysamed Repellent Sinek ve Kene Kovucu Vücut Spreyi


Ürün kodu: #19412
Son kullanma tarihi:

Tüm Chrysamed Ürünleri

Kene ve sivrisineklerden korunmak için cildinize zarar vermeyin.

Bu ürünle birlikte 0,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
8,90 TL 8,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Chrysamed Repellent Sinek ve Kene Kovucu Vücut Spreyi

Kene ve sivrisineklerden korunmak için cildinize zarar vermeyin.

Etken Madde : Diethyltoluamid (DEET) % 30 Repellent sinek ve kene kovucu vücut spreyi ;Repellent sivrisinek, karasinek ve kene gibi haşerelere karşı 8 saate kadar etkili koruma sağlar. DEET etkin maddesi sinek ve kene kovucu özelliğe sahiptir. Etkisi uzun süreli olup güvenilir bir maddedir. Formüldeki Aloe vera ise cildi koruyucu özelliğe sahiptir. Chrysamed Repellent aileniz için haşerelerden güvenli ve uzun süreli korunmanın en etkin yoludur.

Kullanım şekli;

Şişeyi cildinizden 15-20 cm uzakta dik konumda tutarak püskürtünüz. Maksimum koruma için elinizle hafifçe cildinize yayınız. Ihtiyaç duydukça işlemi tekrarlayınız. Yüz için avucunuza sıkınız. Yüz ve boyun alanınıza yayınız. Göz ve dudaklarınıza gelmemesine dikkat ediniz. Vücudunuzun sineklere temas etmesini istemediğiniz yüzeylerine ve kene için vücudun açık bölgesine püskürtünüz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.