Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clean & Clear 3 ü 1 arada Temizleme Jeli 150ml


Ürün kodu: #14995
Son kullanma tarihi:

Tüm Johnson Johnson Ürünleri

Çok özellikli tek bir ürünle tüm problemlerini çözmek isteyenler için (Siyah noktalar, Sivilceler ve Parlamaya karşı)

Bu ürünle birlikte 0,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,51 TL 15,51 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Clean & Clear 3 ü 1 arada Temizleme Jeli

Cildinin güzelliğine önem veren ve cilt problemleri için çok özellikli ürünleri tercih eden gençlerin 1 numaralı* cilt bakım markası  Clean & Clear® ‘den yepyeni bir ürün!

Gençlerin en çok şikayet ettiği 3 cilt problemi : sivilce,siyah nokta ve parlamadır. Clean&Clear®  bu 3 cilt problemine karşı etkiyi tek bir formülde birleştiren yeni bir ürün geliştirdi.

Clean&Clear®  3’ü 1 arada Temizleme Jeli, formülündeki sivilcelerle savaşan etkili bir bileşen ve cildin parlamasını önleyen kil sayesinde cilt problemlerini çözmek için ayrı ayrı ürün kullanmak yerine, çok özellikli tek bir ürünle tüm problemlerini çözmek isteyenler için geliştirilmiş bir üründür.

    ·         Düzenli kullanım ile sivilcelerin oluşmasını önler
    ·         Cildi matlaştırır, parlamayı önler
    ·         İlk günden itibaren siyah noktaların azalmasına yardımcı olur

*GFK tarafından 2008’de İstanbul, Ankara ve İzmir’de 409 kişiyle yüzyüze gerçekleştirilmiş olan cilt bakım araştırması sonucunda

Clean&Clear®’ın Genç Kızların 1. Tercihi olduğu görülmüştür.

Ambalaj 150 ml
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.