Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clean & Clear Advantage Sivilcelere Karşı Hızlı Etkili SOS Jel


Ürün kodu: #14993
Son kullanma tarihi:

Tüm Johnson Johnson Ürünleri

SİVİLCE KARŞITI ADVANTAGE

Bu ürünle birlikte 0,16 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
15,51 TL 15,51 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Clean & Clear Advantage Sivilcelere Karşı Hızlı Etkili SOS Jel 15ml

Yüzünüzde son anda çıkan bir sivilcenin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Clean & Clear® ADVANTAGE®S.O.S Sivilce Önleyici Jel içerdiği özel maddeler sayesinde  sivilcelere karşı hızlı etkilidir.

Sivilce üzerine uygulandıktan sonra sadece 4 saat içinde sivilcenin görüntüsündeki rahatsız edici  kızarıklığı  azaltmaya başladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Cildi kurutmaz ve tahrişe yol açmadan hızla cildin yağ düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.

Ambalaj 15 ml


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.