Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clean & Clear Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 150 ml


Ürün kodu: #4791
Son kullanma tarihi:

Tüm Johnson Johnson Ürünleri

Temiz ve berrak bir cilt için gözenekleri derinlemesine temizler

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,99 TL 11,99 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Clean & Clear Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 150 ml

Temiz ve berrak bir cilt için gözenekleri derinlemesine temizlerClean & Clear® peeling özellikle temizleme jeli, ciltteki kiri ve yağı gözenekleri tıkamadan, etkili bir şekilde derinlemesine temizler, siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Cildinizde hissedeceğiniz yanma ve karıncalanma hissi, cildinizin derinlemesine temizlendiğinin belirtisidir. Cildinizi, ferah, taze ve gerçekten berrak yapar.Clean & Clear® Peeling Özellikli Yüz Temizleme Jeli, içerdiği mikro tanecikler sayesinde, gözenekleri tıkayarak siyah nokta oluşumuna neden olan kiri, yağı ve ölü cilt hücrelerini temizler. Peeling özelliği ile cildinizi pürüzsüz ve berrak yapar.

Kullanımı Islak yüze masaj yaparak köpürtün. Bol suyla durulayın.Not:ilk günlerdeki kullanımında kızarma kaşıntı ve kuruluk olabilir bu durumda kullanım sıklığını azaltınız ve kesinlikle kullanım sonrası nemlendirici kullanını

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.