Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clinians Buz Efektli Güneş Sonrası Jel 150 ml


Ürün kodu: #12339
Son kullanma tarihi:

Tüm Clinians Ürünleri

Hızlı emilen ve anında tazelik hissi yaratan bir jeldir

  % 0 İNDİRİMLİ 
46,00 TL 46,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Clinians After Sun Gel Ice Effect 150 ml - Clinians Buz Efektli Güneş Sonrası Jel

Hızlı emilen ve anında tazelik hissi yaratan bir jeldir. Cildin doğal yapısını korumaya yönelik, ileri düzeyde aktif etken maddelerden oluşturulmuş bir formüle sahiptir.  Nemlendirici, rahatlatıcı, aloe vera seyesinde güneşten gerilen cildi rahatlatır ve nemlendirir.

Ön koruma, yaşlanma karşıtı, E vitamini sayesinde deri tabakasını erken yaşlanma etkilerine karşı korur. Canlandırıcı, doğal mentol sayesinde anında tazelik kazandırır. Serinlik ve canlandırıcılık etkisini arttırmak için ürünün kullanımından birkaç dakika önce buzdolabında bekletilmesi tavsiye edilir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.