Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clinians Güneş Öncesi ve Sonrası İçin Nemlendirici Losyon 150 ml


Ürün kodu: #12338
Son kullanma tarihi:

Tüm Clinians Ürünleri

Kendinden bronzlaştırıcı içermez, yağlı değildir, leke bırakmaz.

  % 0 İNDİRİMLİ 
53,00 TL 53,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Clinians Pre & After Sun Moisturizing Lotion 150 ml
Clinians Güneş Öncesi ve Sonrası İçin Nemlendirici Losyon

GÜNEŞ ÖNCESİ :   Güneşe çıkmadan birkaç gün önce uygulanarak melanini aktive eder ve cildi, altınsı bir bronzluk kazanması için hazırlar.

GÜNEŞ SONRASI :   Nemlendirir ve tendeki bronzluğun daha uzun dayanmasını sağlar.

CLINIANS GÜNEŞ ÖNCESİ ve SONRASI güneşten kızarmış ciltlere ferahlık veren ve melanin maddesinin doğal sentezleme sürecini faaliyete geçirebilen, içerdiği bitkisel maddeler sayesinde bronz tenin daha uzun süre dayanmasını sağlayan nemlendirici bir losyondur. Hızlı emilen bu emülsiyon, cilde ferahlık verir. Yumuşak dokusu sayesinde hem vücut hem de yüz için kullanılabilir.

Kendinden bronzlaştırıcı içermez, yağlı değildir, leke bırakmaz.

Vücut, yüz ve boyuna eşit miktarda uygulayınız.

Güneş koruyucu içermez.

Dermatolojik olarak test edilmiştir, antialerjiktir. AB standartlarına uygundur.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.