Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clinians Ultra Bronzlaştırıcı Güneş Jeli 150 ml


Ürün kodu: #12337
Son kullanma tarihi:

Tüm Clinians Ürünleri

Bronzlaşmayı yoğunlaştırır.

  % 0 İNDİRİMLİ 
41,00 TL 41,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
CLINIANS ULTRA BRONZLAŞTIRICI LİPOJEL 150 ML - Clinians Sun H.C.T. Lipogel Solare
 
•  Bronzlaştırıcı aktivatörler içerir.
•  Vitamin kompleksi içerir.
•  Bronzlaşmayı yoğunlaştırır.

 CLINIANS SUN H.C.T.LIPOGEL SOLARE Güneşlenme sırasında aktive olarak bronzlaşma gücünü arttıran ve cildin elastikiyetini korumaya yardımcı olan özel bir etken madde ile formüle edilmiş yumuşak bir jeldir.

İçeriği, yaşlanmayı geciktirici ve nemlendirici etki sağlayan A, E ve F vitaminlerinden oluşan Vitamin Kompleksi ile zenginleştirilmiştir.

Suya dayanıklıdır.

Ürünün sıklıkla uygunması en verimli sonuç için önerilmektedir.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.