Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Clinians Vücut & Saç Güneş Yağı 150 ml


Ürün kodu: #12336
Son kullanma tarihi:

Tüm Clinians Ürünleri

Saçları güneş, klor ve deniz tutundan korur.

  % 0 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 59,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Clinians Body & Hair Sun Oil Vücut & Saç Güneş Yağı 150 ml

•  Bronzlaştırıcı aktivatörler içerir.
•  Vitamin Kompleksi içerir.
•  Yoğun bronzluk sağlar.
•  Saçları güneş, klor ve deniz tutundan korur.

CLINIANS BODY & HAIR SUN OIL güneşlenme sırasında aktive olarak bronzlaşma gücünü arttıran ve cildin elastikiyetini korumaya yardımcı olan özel bir etken madde ile formüle edilmiştir. İçeriği, yaşlanmayı geciktirici ve nemlendirici etki sağlayan A, E ve F vitaminlerinden oluşan Vitamin Kompleksi ile zenginleştirilmiştir.

Vücuda uygulandığında, yoğun ve parlak bronzluk sağlanmasının yanında saçları güneş, rüzgar, klor ve deniz tuzunun yıpratıcı etkilerinden korur.

Ürünü güneşe çıkmadan önce uygulayınız.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.