Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Colgate 360° Sensitive Diş Fırçası


Ürün kodu: #10402
Son kullanma tarihi:

Tüm Colgate Ürünleri

Dişlerinizi daha rahat fırçalamanız için diş hassasiyetinizi azaltır.

Bu ürünle birlikte 0,12 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
11,89 TL 11,89 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Colgate 360° Sensitive Diş Fırçası (Hassas Dişlere Özel Diş Fırçası)

- Dişlerinizi daha rahat fırçalamanız için diş hassasiyetinizi azaltır.

- Ultra yumuşak kılları diğer diş macunlarına göre 48% daha yumuşak

- Eşsiz yumuşak dokusu ile dil ve yanak temizleyici

- Yumuşak parlatıcı kauçuk siliciler

Dünyanın bir numaralı diş macunu markası olarak kabul edilen Colgate, hassas diş ve dişetleri için ürettiği “Colgate 360° Sensitive” diş fırçası ile dişleri aşındırmadan, etkin bir şekilde temizliyor.

Türk Periodontoloji Derneği tarafından önerilen Colgate 360° Sensitive diş fırçası, Colgate’in hassas dişlere yönelik diş macunu Colgate Sensitive ile birlikte kullanıldığında, hassas dişlere, çürüğe ve plağa karşı koruma sağlıyor.

Hassas diş ve dişetleri için ilk kez Colgate tarafından özel olarak geliştirilen “Colgate 360° Sensitive” diş fırçası, benzersiz yumuşak leke silicileri ve ekstra yumuşak fırça kılları sayesinde, açığa çıkmış kök yüzeylerinde diğer yumuşak düz kıllı fırçalara kıyasla daha az aşınmaya sebep oluyor; tek fırçalama sonrasında yüzde 38’e varan oranda daha fazla plak yok ediyor.

Ayrıca Colgate 360° Sensitive diş fırçası, yumuşak yapılı dil ve yanak temizleyicisi ile hassas dişlere sahip kişilerin diş-dil-yanak ve diş etlerini de nazikçe temizleyerek, daha sağlıklı bir “komple diş ve ağız temizliği“nin önünü açıyor

Daha rahat komple ağız bakımı için.
Daha rahat bir fırçalama deneyimi için,
Colgate® Sensitive Pro-Relief™ diş macunu ile birlikte kullanın
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.