Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Color & Soin Açık Renk Saçlara Özel Şampuan


Ürün kodu: #10443
Son kullanma tarihi:

Tüm Color & Soin Ürünleri

SAÇLARINIZ IŞILDASIN! - Açık renk saçlara özel şampuan

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
45,00 TL 45,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Color & Soin Açık Renk Saçlara Özel Şampuan

Çekiciliği, istikrarı ve devamlılığı simgeleyen açık renk saçların parlaklığını ve canlılığını korumak için özel olarak geliştirilmiş olan Color&Soin® Açık Renk Saçlara Özel Şampuan'ı mutlaka deneyin. Koyu saçlara göre daha az renk pigmenti olan açık renk saçlar yıpranmalara daha açıktır; hava kirliliği, güneş gibi dış etmenlerden daha fazla etkilenir. Özel bir bakım uygulanmadığında açık renkli saçlarınız zamanla güçsüzleşir, parlaklığını kaybeder. Saçlarınıza özel olarak seçilmiş bitki özlerinden üretilen Color&Soin® Açık Renklere Özel Şampuan saç pigmentlerinizi korur, saçlarınızın ilk günkü gibi parlak ve canlı kalmasını sağlar.

 


Kullanım Önerileri :

Color&Soin® Açık Renk Saçlara Özel Şampuan'ı saçınıza köklerden uçlara masaj yaparak uygulayın, iyice durulayın. Şampuandan sonra Color&Soin® saç bakım kremini kullanmanızı öneriyoruz.
 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.