Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Color & Soin Koyu Renk Saçlara Özel Şampuan


Ürün kodu: #10442
Son kullanma tarihi:

Tüm Color & Soin Ürünleri

SAÇLARINIZ IŞILDASIN! - Koyu renk saçlara özel şampuan

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
45,00 TL 45,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Color & Soin Koyu Renk Saçlara Özel Şampuan

Hava kirliliği, güneş gibi dış etmenler saçınızın pigmentlerine zarar verir; saçlarınız, zamanla parlaklığını ve canlılığını kaybeder. Boyalı saçlarınızın uzun süre parlak ve canlı kalması için saçınıza uygun özel bir şampuan kullanmanız gerekmektedir. Gücü, tutkuyu ve otoriteyi simgeyelen koyu renk saçlarınızın boyadan haftalar sonra bile ilk günkü etkiyi bırakmasını sağlamak istiyorsanız Color&Soin® Koyu Renk Saçlara Özel Şampuan'ı mutlaka deneyin. Düzenli kullanıldığında saçlarınız boyadan haftalar sonra bile canlı ve parlak kalır. Bitki özlerinden üretilen Color&Soin® Koyu Renk Saçlara Özel Şampuan saç pigmentlerinizi korur, saçlarınızın uzun süre bakımlı kalmasını sağlar.


Kullanım Önerileri :
Color&Soin® Koyu Renk Saçlar için Şampuan'ı saçınıza köklerden uçlara masaj yaparak uygulayın, iyice durulayın. Şampuandan sonra Color&Soin® saç bakım kremini kullanmanızı öneriyoruz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.