Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Coppertone Forte SPF 50 Krem

6 yorum | 3,67 puan

Ürün kodu: #5754
Son kullanma tarihi:

Tüm Coppertone Ürünleri

Ultra GÜNEŞ KORUMA + Mükemmel CİLT BAKIMI

  % 0 İNDİRİMLİ 
69,50 TL 69,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
COPPERTONE FORTE SPF 50 - 100 ml  (OLGUN CİLTLERDE)

Ultra GÜNEŞ KORUMA + Mükemmel CİLT BAKIMI


·        Suya dayanıklı
·        Nemlendirici, yumuşatıcı
·        Hipoalerjik
·        Non-komedojenik
·        Anti-oksidan
·        Yüz ve vücut kullanımına uygun
·        Yağsız

     Suya dayanıklı geniş spektrumlu, ultra UVA ve UVB güneş koruyucu bu ürün, cildi güneşin hasar verici ve erken yaşlanmaya neden olan ışınlardan korumak amacıyla, en güçlü filtrelerle formüle edilmiş olup nemlendirici ve yumuşaklık sağlayıcı etkisi mevcuttur. Yağsız kolay uygulanabilen yapısı cilt elastikiyetini arttırmaya yardımcı olurken, uygulama sonrası rahat bir his sağlar.

     Son teknoloji güneş filtrelerinin bir kombinasyonu olan Coppertone  Forte, etkinliği garanti etmekte ve güneşin cilt kanserlerine neden olan, lekelenmeler ve erken cilt yaşlılığı oluşturan uzun dönemli yan etkilerinden korunmak için maksimum koruma sağlamaktadır.

     Vitamin E ve zeytin yaprağı ekstresi ile güçlü bir antioksidan  etki sağlamakta olup bu özellik güneş koruyucular için önem taşımaktadır. İçerdiği panthenol (provitamin B5), cildi rahatlatırken cilt üzerine zararlı etkileri de önlemeye yardımcı olur. Renklendirici ve parfüm içermez. Dermotolojik olarak test edilmiştir.

UYGULAMA: Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce güneşe maruz kalacak cilt bölgelerine uygulanır. Bütün güneş koruyucularda olduğu gibi, birkaç saat ara ile yeniden uygulanır. Yüzme, aşırı terleme ve kurulanma sonrası yeniden uygulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.