Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Corega Diş Protezi Temizleyici 30 Tablet


Ürün kodu: #6575
Son kullanma tarihi:

Tüm Corega Ürünleri

Diş protezini çizmeden temizler.

Bu ürünle birlikte 0,22 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
22,00 TL 22,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

COREGA DİŞ PROTEZİ TEMİZLEYİCİ TABLET

Diş protezi kullananlar Corega Tabsın temizleyici gücüne emin olarak güvenebilirler. Yeni Bio-Corega Tabs bu emin desteği oluşturmak için geliştirilmiştir.

Özel olarak formüle edilmiş Corega Tabs bakterilere bio-aktif olarak etkindir.

Derine nüfuz edebilen temizleyici etkisiyle biolojik olarak bakterilerin gelişimini engeller ve kokuyu giderir. Diş protezinizdeki temizliği ve ferahlığı hissedebilirsiniz.

Kullanım Şekli:

   1. Bir bardak ılık suya, 1 tablet koyunuz.
   2. Diş protezini, hiçbir yeri dışarıda kalmayacak şekilde suyun içine koyunuz. Corega tabletin temizleyici etkisi hemen başlayacak ve birkaç dakika sonra diş protezleriniz tertemiz olacaktır.
   3. Temizlenen diş protezlerinizi Corega tablet çözeltisinden çıkarınız ve ağzınıza yerleştirmeden önce bol su ile iyice durulayınız.

Diş protezlerinizi tam bir güvenle bütün bir gece boyunca da Corega çözeltisi içinde bırakabilirsiniz ve yeni Bio-Corega Tabs biolojik temizleyici etkisini gösterir.

Çocukların ulaşamıyacağı serin ve kuru bir yerde saklayınız.

Takdim şekli: 30 tabletlik kutularda satışa sunulmuştur.

İmal yeri: GlaxoSmithKline, İngiltere

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.