Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Coresatin Allantoin Fungicidal Barrier Mavi Krem 30 gr


Ürün kodu: #17068
Son kullanma tarihi:

Tüm Coresatin Ürünleri

Cilt rahatsızlıkları için özel olarak geliştirilen Coresatin cildin zedelenen koruyucu tabakasını onararak, doğal sürecini hızlandıran, cildi koruyucu nitelikli bir kremdir

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
45,00 TL 45,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Coresatin Allantoin Fungicidal Barrier Mavi Krem 30 gr

Cilt rahatsızlıkları için özel olarak geliştirilen Coresatin cildin zedelenen koruyucu tabakasını onararak, doğal sürecini hızlandıran, cildi koruyucu nitelikli bir kremdir.

Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi cilt için faydası kanıtlanmış maddelerin yanı sıra özgün Coremirac-6 kullanılarak formüle edilmiştir.

Coresatin özgün Coremirac-6 bileşeni sayesinde, koruyucu katmanın eski işlevini geri kazanmasına yardımcı olur.

Kremin özel formülü, ciltte görülen lezyonların üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturur ve nem kaybını en aza indirerek cildin doğal haline kavuşma sürecine destek olur.

Coresatin’in formülünde bulunan doğal yağlarile cilt artık tahriş edici dış etkenlere, alerjenlere ve mikroorganizmalara geçit vermez.

Coresatin cilt döküntülerini ve pullanmasını kontrol altına alınmasına yardımcı olur.
<

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.