Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Coresatin Panthenol Bebekler İçin Pembe Krem 30gr


Ürün kodu: #17072
Son kullanma tarihi:

Tüm Coresatin Ürünleri

Lokal direnci gelişmemiş ya da azalmış tüm ciltlerde mantar ve bakteri kolonizasyonu gelişir

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,50 TL 44,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Coresatin Panthenol Bebekler İçin Pembe Krem 30gr

Süt çocuklarında çocuk bezi kullanımına bağlı olarak kandidial lezyonlar oluşabilir.

Bebeğin bez bölgesinin sürekli ıslak kalması, topikal kortikosteroidli ve antibiyotikli kremlerin uygulanması, durumun şiddetlenmesine yol açabilir. 

Coresatin kortizon içermeyen pediatrik krem, bebeklerin hassas cildine uygun olarak formüle edilmiş ve özel olarak geliştirilmiştir.

Bebeklerin  ve çocukların hassas ciltlerinin tahriş olmuş koruyucu tabakasını dış etkenlere karşı koruyucu nitelikli bir kremdir.

Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi cilt için faydası kanıtlanmış maddeler kullanılarak formüle edilmiştir.

Bebek ve çocuklarda cildin hassas koruyucu katmanın eski işlevini geri kazanmasına yardımcı olur.

Kremin özel formülü, ciltte görülen lezyonların üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturur ve nem kaybını en aza indirerek cildin onarılma sürecinine destek olur.

Cilt artık tahriş edici dış etkenlere, alerjenlere ve mikroorganizmalara geçit vermez. 

Bebek ve çocuklarda cildin hassas ve ince olması sebebiyle koruyucu katmanı işlevini kolayca yitirebilir.

CORESATİN pediatrik krem pediatrik hastaların hassas cildine uygun olarak formüle edilmiş ve özel olarak geliştirilmiştir.Hassas cildin zedelenen koruyucu tabakasını onararak,doğal iyileşme sürecini hızlandıran cildi koruyucu nitelikli bir üründür.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.