Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Coresatin Sea Buckthorn Dermatitli Ciltler İçin Sarı Krem 30gr


Ürün kodu: #17070
Son kullanma tarihi:

Tüm Coresatin Ürünleri

Hassas Atopik dermatit ciltler için doğal onarılma sürecini hızlandırırken cildi iç ve dış faktörlere koruyucu etkili bir kremdir

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
44,50 TL 44,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Coresatin Sea Buckthorn Dermatitli Ciltler İçin Sarı Krem 30gr

Hassas Atopik dermatit ciltler için özel olarak geliştirilmiş olan kortizon içermeyen Nonsteroidal Krem cildin tahriş olan koruyucu tabakasını etkili birşekilde onararak, doğal onarılma sürecini hızlandırırken cildi iç ve dış faktörlere koruyucu etkili bir kremdir

Ürün allantoin, aloe vera özütü, üre, mineral yağ, nane yağı, vitamin B6 ve E, pantenol gibi yara iyileşme sürecine faydası kanıtlanmış maddeler kullanılarak formüle edilmiştir.

Coresatin etki gösteren özgün bileşeni sayesinde, koruyucu katmanın eski işlevini geri kazanmasına yardımcı olur.

Kremin özel formülü, ciltte görülen lezyonların üzerinde ince bir koruyucu katman oluşturur ve nem kaybını en aza indirerek cildin Coresatin ’in formülünde bulunan doğal yağlar cilt artık tahriş edici dış etkenlere, alerjenlere ve mikroorganizmalara geçit vermez.

Coresatin cilt döküntülerini ve pullanmasını kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.