Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cosakondrin Likit 300ml


Ürün kodu: #21115
Son kullanma tarihi:

Tüm Orzax Ürünleri

Cosakondrin Likit, içeriğindeki bileşenlerle eklem hareketlerinin artırılmasına, ağrı ve ödemin giderilmesine yardım eder.

Bu ürünle birlikte 0,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
79,50 TL 79,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cosakondrin Likit 300ml

İçeriği;

Bileşenler; Her 10 ml'de
Glukozamin Sülfat 1500 mg
Kondroitin Sülfat 1200 mg
D3 Vitamini 25 mcg

Glukozamin eklem kıkırdağının yapısını oluşturan glukozaminoglikanların başlıca yapıtaşıdır ve yeni kıkırdak oluşumunda görev alır. Glukozamin ağızdan alındığında başlıca eklem kıkırdağında birikerek yeni kıkırdak oluşumunu hızlandırdığı ve kıkırdak yıkımını yavaşlattığı gösterilmiştir.

Kondroitin sülfat bir glukozaminoglikandır ve ağızdan alındığında yeni kıkırdak dokusu oluşumunu arttırdığı, kıkırdak harabiyetini azalttığı ispatlanmıştır.

Vitamin D3 kemik ve kıkırdak sağlığı için önemli bir vitamindir. Özellikle ileri yaşlarda ortaya çıkan kemik ve eklem rahatsızlıklarında D3 vitamini desteği oldukça önemlidir.

Kullanım Önerisi: Tercihen yemeklerle beraber günde 10 ml Cosakondrin likit, 250 ml suyla karıştırılarak alınması önerilir.

300 ml amber renkli cam şişelerde sunulmuştur.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.