Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cosakondrin MSM 60 Tablet


Ürün kodu: #9431
Son kullanma tarihi:

Tüm Orzax Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,95 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
94,50 TL 94,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Cosakondrin MSM 60 Tablet

Kullanım Şekli
Doktor tarafından farklı şekilde kullanımı önerilmediyse günlük doz 1500mg Glukosamin ve 1500mg Chondroitin'in alınımını sağlayacak 2 tablet seklindedir. Tabletler yemeklerle birlikte sabah bir tablet aksam bir tablet çiğnenmeden bir miktar su ile veya iki tablet tek bir seferde alınabilir.
 
Uyarılar Önlemler
Ürünün bileşenlerinin kullanımı ile ilişkili bildirilen anlamlı bir yan etki bulunmamaktadır. Bileşenlerinden herhangi birisine karsı alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.
 
Bileşenler
Glucosamine Hydrochloride 750.00 mg
Chondroitin Sulfate 740.74 mg
Methylsulfonylmethane (MSM) 124.50 mg
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.