Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cosmed Güneş Sonrası Losyon 100ml


Ürün kodu: #20772
Son kullanma tarihi:

Tüm Cosmed Ürünleri

Aloe vera özleri ile birlikte cildi nemlendirir, cildin tazelenmesine yardımcı olur.

  % 0 İNDİRİMLİ 
36,00 TL 36,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cosmed Güneş Sonrası Losyon 100ml

Cosmed güneş sonrası losyon güneşin etkisi ile nemini kaybeden, kuruyan, hassaslaşan cildin yüzeyini sakinleştirmek, kaybettiği nemi yeniden kazandırarak, pürüzsüz cilt görünümüne yardımcı olmak ve cilde parlaklık kazandırmak için geliştirilmiştir.

İçeriğindeki Karakafes bitkisinden elde edilen allantoin ve calendula bitkisi sayesinde hassaslaşmış cilt yüzeyini sakinleştirir.

Aloe vera özleri ile birlikte cildi nemlendirir, cildin tazelenmesine yardımcı olur. 

Kullanım Şekli:

Güneşin etkisiyle kuruyan, hassas cildin kaybettiği nemi ve canlılığı yeniden kazandırmak ve sakinleştirmek için güneş sonrası kullanılması önerilir. 

Kullanım Sıklığı:

 Gün içerisinde ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.