Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Lab Advance Ampoules-Women 15 x 5 ml


Ürün kodu: #20346
Son kullanma tarihi:

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Bayanlara özel Saç dökülmesine karşı Ampul

Bu ürünle birlikte 1,79 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
178,80 TL 178,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Cumlaude Lab Advance Ampoules-Women 15 x 5 ml

Kadınlarda saç dökülmesinin nedenleri sadece genetik değil aynı zaman da pisikolojiktir. Advance Ampul de kadın tipi saç dökülmesi için özel bir kompleks olan Stimoxidil kullanılmıştır.

Stimoxidil Kompleks + B Vitamini  grubu  + B Vitamini grubu + Fitokeratin den oluşan etken madde, saç derisini aktive ederek saç diplerinin yenilenmesini tetikler.

Saç dökülmelerini minimize eder. Saç tellerini saç uçlarına kadar daha güçlü, sağlam, gür saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Saçlarınızı Advance Hair Loss Shampoo ile yıkadıktan sonra veya kuru iken uygulayabilirsiniz. Ampulü çalkalayıp, kırdıktan sonra kafa derisine özellikle saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgelere parmak uçları ile nazikçe masaj yapılır. Durulanmaz. 60 gün boyunca hafta da 3 defa sabah ve akşam uygulanmalıdır.

Yılda iki defa kür olarak uygulanmalıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.