Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Lab Higiene Intima Clx 300ml


Ürün kodu: #18720
Son kullanma tarihi: 09.2018

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Dış genital ve intim bölgesi temizleyicisidir.

Bu ürünle birlikte 0,29 kozmipara hediye!
  % 52 İNDİRİMLİ 
59,00 TL 28,50 TL
Stok durumu: Süper Hızlı Gönderim | Gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Cumlaude Lab Higiene Intima Clx 300ml

Var olan PH değerinin dengelenmesine (ph 5.5) yardımcı olur ve günlük iç temizleme hijyeni ile uyumludur. Cilt ve mukozadaki dengeyi korumaya yardımcı olur. Temizleyen, tazeleyen ve koruyan yapıda bir formüle sahiptir. Lokal mikrobik floranın çoğalmasına yardım eder. Hamilelik, Mens dönemi süresince veya hemen ardından kullanılabilir. Spor yapanlara tavsiye edilir.
 
Cumlaude Lab Higiene Intima Clx 300ml Kullanım şekli:
Haftada 2 veya 3 defa gerek duyulduğunda genital bölge iç temizleme jeli olarak kullanılır. Az miktarda jel köpürtülerek uygulanır ve bol su ile durulanır.
 
Cumlaude Lab Higiene Intima Clx 300ml Etken Maddeler:

Hyaluronik Asit, At kuyruğu özü, Bitkisel Antimikrobiyal Karışım, Calendula
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.