Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Lab Summum Crema 40ml


Ürün kodu: #18725
Son kullanma tarihi:

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Yaşlılık etkilerini önler ve onarır. Serbest radikalleri %80'e kadar bloke eder..

Bu ürünle birlikte 2,52 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
252,00 TL 252,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Cumlaude Lab Summum Crema 40ml

Cumlaude Lab Summum Crema 40ml

Normalde kuruya eğimli ve kuru ciltlerin yaşlanmayı önlemeye ve yaşlanma etkilerini onarmaya yardımcı kremdir. Yüz ovalini toparlar, kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır.

Cumlaude Lab Summum Crema 40ml Kullanım şekli:
Temizlenmiş cilde sabah ve akşam, göz çevresi hariç masaj yapılarak uygulanır. Etkinliğini artırmak için Summum Serum ile birlikte kullanılması tavsiye edilir. Parabensiz- Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Cumlaude Lab Summum Crema 40ml Etken Maddeler:
Pycnogenol, Syn-Ake, Hyaluronik Asit, Üzüm yaprağı, Mandelik asit, Ginkgo Biloba ve E vitamini
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.