Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Lab Higiene Ocular Göz Temizleme Mendili 16 adet


Ürün kodu: #15929
Son kullanma tarihi:

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,41 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
40,80 TL 40,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 Cumlaude Steril Göz Temizleme Mendili

Çocukların kullanımı için uygundur.
 
Yararları:
 Özel tasarlanmış temizlik mendili ile yetişkin ve çocuklarda  göz kapağı kirpiklerinin günlük hijyeni için Papatya suyu kullanarak rahatlamasını sağlamaktadır.
Bu mendiller hamamelis ve fosfat tampon çözeltisi içinde ıslatır ve göz çevresinin PH değerini değiştirmeden kan ve su toplanmasını engellemeye yardımcı olur. 
Tek kullanımlıktır.
Hijyenik tutmak için mendillerin kullanmadan hemen önce açılması tavsiye edilir.
 
Kullanım şekli: İhtiyaç duyuldukça nazikçe göz çevresi silinir. Arpacık, Blefarit, Konjunktivit gibi göz problemlerinde de kullanılması önerilir.
 
Etken Madde: Witch Hazel,Phosphate buffeer, Hamameles Suyu %10, Fosfat Bakır. Dermotolojik testlerden geçmiştir. Paraben içermez.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.