Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Summum Correction Gotas 25 ml Leke Giderici


Ürün kodu: #18722
Son kullanma tarihi:

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Cilt üzerindeki lekeleri gidermeye yönelik özel konsantre pigment giderici.

Bu ürünle birlikte 2,81 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
280,80 TL 280,80 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Cumlaude Summum Correction Gotas 25 ml Leke Giderici

Konsantre Leke Giderici
Tüm cilt tipleri içindir.

Cilt üzerindeki lekeleri gidermek yok etmek için özel konsantre damlalardan oluşan bir pigment çıkarıcıdır.

Cumlaude Lab Summum Correction Gotas Concentrate Depigmenting In Drops

Derideki renk bozukluklarını (kloazma, melazma, güneş lekeleri, iltihap sonrası hiperkromi gibi) gidermek ve cilt tonunu dengelemek için özel olarak farmüle edilmiştir. Aşırı pigmentli bölgelerde çalışıp cildin tonunu giderek daha eşit hale getiren temek aktif maddelerle formüle edilmiştir.
 
Harici kullanım. Gözlerle temasından kaçının. Temas etmesi halinde bul suyla yıkayın. Şişeyi sıkıca kapatın ve sıcaktan koruyun.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.