Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Topylaude Omega Crema 100 ml

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #15934
Son kullanma tarihi:

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Nemlendirici Yenileyici Krem

Bu ürünle birlikte 0,80 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
80,40 TL 80,40 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cumlaude Lab Topylaude Omega Crema 100 ml

Cumlaude Lab Topylaude Nemlendirici Yenileyici Krem

  • Atopik egzama sonucu ciltte oluşmuş hassasiyet, aşırı kuruluk, aşınmış cilt yüzeyleri için yoğun nemlendirici kremdir. 
  • Kuru, çok kuru ciltlerde, Atopik dermatit ve egzama sonucu deri yüzeyinde oluşmuş hasarları tedavi ederek bakımını ve nemini sağlar.
  • Nemi içerde tutmayı sağlayan lipitlerin üretimini destekler. Emoliant özelliği sayesinde dokuları ve cildi yumuşatan aktif nemlendiricidir.
  • İçeriğindeki alfa- glucan Oligasaccharidesler cildin bariyer özelliğini tekrar oluştururken kutanöz (yoğun kalınlaşma) görünümünü azaltıp serbest radikallere karşı korur. 

Kullanım şekli

Temiz ve kuru yüz bölgesine, ihtiyaç duyulan gerekli sıklıkta uygulanır

Etken Maddeler:

Omega3(3.5), Omega 6(3) Bitkisel Squalene, Allantoin, Lecitin, Pantenol, Alpha- Glucan Oligosaccharides, Gliserin

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.