Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cumlaude Xeralaude 12 Leche 400 ml


Ürün kodu: #15942
Son kullanma tarihi:

Tüm Cumlaude Lab Ürünleri

Cumlaude Lab Xeralaude 12 Çok Kuru Ciltler için Nemlendirici Süt

Bu ürünle birlikte 1,24 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
123,60 TL 123,60 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
 Cumlaude Lab Xeralaude 12 Leche 400 ml 
 
Cildin nem seviyesini düzenler. Kaşıntı, kuruluk ve pul pul dökülmeyi azaltır.
Kuru,hassas ve Hiperkeratoza ( ölü hücre) eğilimli ciltler için krem formunda bir yapıya sahip olup %12 Laktik Asit içeren formülü sayesinde nem seviyesini düzenler. Kaşıntı, kuruluk ve cildin pul pul dökülmesini azaltır.
Patolojik Kutanöz tedavisi gören Sedef hastalığındaki cilt pullanmalarını yatıştırmaya yardımcı olan nemlendirici vücut sütüdür
Kronik egzama tedavisinde Hiperkeratoza ( ölü hücre) engeller ve tedavisine katkıda bulunurken cildin hidrolipidikfilm tabakasının güçlenmesini sağlar vücut bakımı için kapsamlı bir çözüm sunar.

Kullanım şekli
: Temiz cilde günde 2 defa masaj yapılarak uygulanır.
Etken Maddeler: %12 Laktik Asit, Gliserin, Pantenol, Oksijenli Mısır yağı
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.