Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Curaprox CS 1006 Single Diş Fırçası (16mm)


Ürün kodu: #15721
Son kullanma tarihi:

Tüm Curaprox Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,21 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
21,00 TL 21,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Curaprox CS 1006 Tek Demet Diş Fırçası

Dişeti hattı boyunca mükemmel işlev.

Çok küçük ama yine de mükemmel diş fırçası. CS «single» dişeti hattını ve azıdişlerinin arkasındaki, ulaşılması güç yüzeyleri nazik ve etkili bir şekilde temizler. CS «single» her gün, CURAPROX CPS ile birlikte kullanıldığında, eksiksiz ve kusursuz bir ağız hijyeni sağlar. Diş kiri ve periyodontal hastalıkların artık hiç şansı yok. Kendiniz deneyin: diliniz farkı anında anlayacaktır. Fırçaladıktan sonra dişlerinizi pürüzsüz ve temiz hissedeceksiniz.

CS 1006 «single»
6 mm uzunluğunda, özellikle implant, braket ve ataşmanların temizliği içindir. Çarpışık dişler ve 20'lik diş için uygun bir tek demet fırçadır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.