Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin 8-Flower Nectar 15 ml


Ürün kodu: #17674
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Esneklik kaybına uğramış ciltler için aromatik bakım

Bu ürünle birlikte 4,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
499,00 TL 499,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Darphin 8-Flower Nectar
 
8 farklı bitki özünden oluşan aromatik bakımı cildi besler, yumuşatır, sıkılaştırır, çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cilde genç bir görünüm ve ışıltı sağlar.
Tüm cilt tipleri için uygundur
Çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.
Daha genç bir görünüm için cilde parlaklık verir.
Cildi besler ve sıkılaştırır.
 
İçerik: Gül, İmmırtelle, Iris, Yasemin, Silhat, Lavanta, Portakal çiçeği ve Ylang Ylang aromatik özü, Hurma ve Kızılcık özleri
 
Kullanım Şekli: Yüz ve boyuna 5 damla, aşağı yönde içeriden dışarıya doğru nazik masaj hareketleri ile uygulayın. Akşamları uygun krem öncesinde kullanın. 
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.