Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Age-Defying Dermabrasion 50ml


Ürün kodu: #20302
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Yaşlanma karşıtı peeling

Bu ürünle birlikte 2,39 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
239,00 TL 239,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Darphin Age-Defying Dermabrasion 50ml

Bu peeling cilt yüzeyinin tazelenmesine ve canlanmasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Anti-aging dermabrazyon, duru bir görünüm için ölü cilt kalıntılarını arındırmaktadır. İçeriğinde bulunan silika ve lav gibi doğal ürünler sayesinde gözeneklerin, yaşlılık lekelerinin, ton farklılıklarının, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur.

Nazik kremsi yapısı hassas ciltlerin bile kullanabilmelerine olanak sağlar. Güzelliğin en önemli adımı bakım ve temizliktir.

Cilt yapısı analiz edilerek cilt sorununa uygun ürünlerle cildin sağlığı korunabilir. 

Dermabrazyon; mekanik olarak cilt soyulması işlemidir.

Ciltteki kusurların tazelenmesine ve cilde genç görünüm kazandırmada kullanılır. 

Kullanımı:

Az miktarda ürünü parmak uçlarınıza alınız ve önceden ıslatılmış cilde (güçlü bir arındıma için kuru cilde deuygulanabilir) dairesel hareketler yardımı ile göz çevresine gelmeyecek şekilde uygulayınız. Ilık su ile yıkayarak durulayınız. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.