Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Exquisage Beauty Revaling Serum 30ml


Ürün kodu: #20315
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Cildin görünümünün canlanmasına çizgi ve kırışıklarının

Bu ürünle birlikte 3,89 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
389,00 TL 389,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Darphin Exquisage Beauty Revaling Serum 30ml

İçeriğindeki tazeleyici özellikteki Artemia özü.Enginar içeren hafif formülü ve CelluvieTM Complex ile cildin görünümünün canlanmasına çizgi ve kırışıklarının görünümünün azalmasına, sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazanamsına yardımcı olur.

Paraben içermez.

Cilt yüzeyindeki gözenekleri tıkayıcı etkisi yoktur.Dermotolog testinden geçmiştir.

Kullanım Şekli:

Yüzünüzü temizleyip tonikledikten sonra üç dalma serumu yüz ve boynunuza uygulayınız.Sabahları devamında Exquisage Cream,akşamları ise devamında Essential Oil Elixir ve Exquisage crem uygulamanız önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.