Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15ml


Ürün kodu: #21530
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Göz ve dudak çevresi ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı krem.

Bu ürünle birlikte 2,99 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
299,00 TL 299,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Darphin Exquisage Beauty Revealing Eye And Lip Contour Cream 15ml

Göz ve dudak bölgesinde kırışıklıkların giderilmesi noktasında gereken etkiyi sunar. Kolajen sentezi sağlayan ürün sıkılaştırıcı etki sağlar.

Şişliklere karşı da gereken korumayı maksimum düzyede gereçkleştirir. Yaşlanma karşıtı bakım sunan ürün yaşlılık izlerini giderir.

Canlı, pürüzsüz dudak ve göz çevresi gelişimine destek olur. Nemlendirir ve her türlü kırışıklığa karşı koruma gerçekleştirir.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam günde 2 kez uygun miktarda uygulanmalıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.