Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Spf30 Güneş Kremi


Ürün kodu: #20297
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Spf30 yüz kremi 50ml

Bu ürünle birlikte 1,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
109,00 TL 109,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Darphin Spf30 Güneş Kremi

Suya dayanıklı, ultralight krem; neredeyse hissedilmeyen ipeksi yapısı sayesinde makyaj ile ya da makyajsız, kumsalda ya da şehir ortamında ideal bir tamamlayıcı, pratik, güçlü ve hafif bir güneş koruyucusudur. 

Geniş spektrumlu koruma, yağlı olmayan ve cilde yoğun nem veren yapısı ve temiz çiçek kokusu ile ferahlık sağlayarak güneşin özellikle yaşlanma üzerinde olan olumsuz etkisine karşı cildi korur.  

İçerdiği Karanja yağı Hyaluronik Asit ve E vitamini cildin pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına destek olurken Beyaz Çiçek aroması duyularınıza hitap eder.

UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olarak buna bağlı lekelenme, çizgi ve kırışıklık görünümü oluşmasını engellemeye  yardımcı olur.

Suya dayanıklıdır, yağlı ve yapışkan bir yapısı yoktur 

Kullanım Şekli: 

Güneşe maruz kalmadan önce eşit miktarda istediğiniz kadar uygulayınız. Korumanın devamlılığını sağlamak için terleme , suyla temas ve kurulanma sonrasında sık sık yeniden uygulayınız

Kullanım Sıklığı: 

Her gün istenilen sıklıkta

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.