Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Stimulskin Plus Divine Lifting Cream 50ml


Ürün kodu: #21528
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Cildi Nemlendirir, Cildin Gün Boyu Canlı ve Dinamik görünmesine yardımcı olur.

Bu ürünle birlikte 7,49 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
749,00 TL 749,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Darphin Stimulskin Plus Divine Lifting Cream 50ml

Lüks yapısı ve çizgiler üzerindeki etkisi ile anti-aging  kremidir.

İçerindeki 31 Madde karışımı (aromatik ve teknoloji liderliğinde) ile diğer olgunlaşma belirtilerinin ( çizgiler, kırışıklıklar, donukluk, yaşlılık lekeleri ) yanı sıra özellikle sıkılık kaybına yönelik olarak tasarlanmıştır. Cilt üzerinde eriyen formülü ile  cilde kolayca nufüz ederek, cildin gün boyu nemli ve canlı görünmesini sağlar. Daha genç bir görünüm için cilt ovalinin toparlamasına yardımcı olur.

Cildi nemlendirir, doğal nem üretimini destekler, düzenler ve sıkılaştırır.

Genç bir görünüm sağlar. Daha sıkı ve sağlıklı cilt için çalışır 

Kullanım Şekli: Yukarı doğru masaj hareketleri ile yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın. Sabahları uygun serum sonrasında, akşamları uygun aromatik care sonrası kullanın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.