Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Stimulskin Plus Reshaping Divine Serum 30 ml


Ürün kodu: #6036
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Cilt Bakım Serumu

Bu ürünle birlikte 7,89 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
789,00 TL 789,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
Darphin Stimulskin Plus Reshaping Divine Serum 30 ml

Açıklama :
Profosyonel Darphin masajı olan 'Deep Masaj' dan ilham alınarak geliştirilen, kapsamlı bir etkiye sahip olan bakım serumudur. İçeriğindeki Commiphora mukul özü ve yaşlılık izlerine karşı etkili olan bir bitki türü olan Sea Emerald ile zamanla çukurlaşmış dolgun bölgelerin yeniden dolgunluk kazanmasına ve yüz kontürünün gözle görülür şekilde yeniden toparlanmasına ve sıkılaştırılmasına yardımcı olur.

Kullanımı :
Yüzünüze ve boynunuza 3 damla sürünüz ve cildiniz tarafından iyi emilmesini sağlamak için parmak uçlarınızla hafif dokunuşlar yaparak uygulayınız.

Paraben içermemektedir. İçeriklerin % 93'ü doğal kaynakldır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.