Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Darphin Vitalprotection Age-Defying Protective Lotion Spf 40 50ml


Ürün kodu: #20300
Son kullanma tarihi:

Tüm Darphin Ürünleri

Tüm ciltler için nemlendiren , bakım sağlayan güneş

Bu ürünle birlikte 2,09 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
209,00 TL 209,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!

Darphin Vitalprotection Age-Defying Protective Lotion Spf 40 50ml

İçeriğindeki Venuceane ve Edelweiss bitki özleri, güneş koruyucular ve güçlü antioksidanlar ile cildin UV ışınlarından korunmasına ve erken cilt yaşlanmasına neden olan dış etkenlere karşı savunmasına yardımcı olan, ultra hafif ve nemlendirici formüle sahip cilt bakım ürünüdür. Makyaj altı bazı olarak idealdir.

Kullanımı: Sabahları günlük cilt bakımının ardından yüze ve boyna uygulanır. Her ihtiyaç duyduğunuzda tekrar uygulayabilirsiniz. Oxybenzone içerir. 

Dikkat: Gözle temas ettirmeyiniz.Yıpranma oluştuğu takdirde kullanmayı durdurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde bulundurunuz. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.