Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Daylong After Sun Gel 200 ml Güneş Sonrası Bakım Jeli


Ürün kodu: #19390
Son kullanma tarihi:

Tüm Daylong Ürünleri

Güneşten sonra cildinizi rahatlatmaya ve ferahlatmaya yardımcı olabilecek, Daylong After Sun Gel

  % 0 İNDİRİMLİ 
50,00 TL 50,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Daylong After Sun Gel 200 ml - Güneş Sonrası Bakım Jeli

Güneşten sonra cildinizi rahatlatmaya ve ferahlatmaya yardımcı olabilecek, Daylong After Sun Gel

Ürün Özellikleri:
Güneş sonrası cilde bakım sağlamaya vegerginliği, yanma hissini yatıştırmaya yardım eder. Yumuşaklık ve nem kazandırır, jel formundadır.Cilde serinlik ve ferahlama etkisi sağlamaya da yardımcıdır.

Sonuç:
Güneş sonrası ciltte bakım ve rahatlama

Kullanım Şekli:
Güneş banyosundan sonra tüm vücudunuzamasaj yaparak uygulayınız, özellikle duştan sonra kullanmanız tavsiye edilir,gün içerisinde cildinizde gerginlik yada batma hissettiğinizde de kullanarak rahatlayabilirsiniz.

İçerik:
Dekspantenol ve gliserin ile formüle edilen ürünalkol içermez.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.