Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Daylong Baby SPF 30 Güneş Kremi

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #8069
Son kullanma tarihi:

Tüm Daylong Ürünleri

Daylong Baby SPF 30 Mikro-pigment bazlı güneş kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
50,00 TL 50,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Daylong Baby Creme Spf 30 50 ml - Bebek Güneş Kremi

Yaklaşık bir yaşına kadar olan bebeklerde:
Yalnızca mikro-pigment bazlı ürünler (Daylong Baby) kullanılmalıdır.

Bir yaşından büyük çocuklarda:

Koruyucu faktörü yüksek, çok iyi tolere edilen, suya dayanıklı koruyucu güneş ürünleri kullanılmalıdır (Örn: Daylong Ultra SPF 25, Daylong Extreme SPF 50+).
Daylong Baby'nin özellikleri nelerdir?
Daylong Baby; bebekler, çocuklar ve ciltleri çok hassas olan kişilerin güneşe karşı korunması için özel olarak üretilmiş bir üründür. Güneş ışınlarına karşı herhangi bir kimyasal filtre içermez. UVA ve UVB ışınlarına karşı, cilt üzerinde ince ve görünmez bir film tabaka oluşturan mikro-pigmentler sayesinde koruma sağlar.
Güneş koruma faktörü (SPF), UVB’lere karşı koruyuculuk ölçüsüdür. Bu faktör ne kadar yüksek olursa, cildin korunma süresi de o kadar uzar. Daylong Baby, UVA aralığında referans kabul edilen resmi Avustralya Standartları’na uygun bir güneş kremidir.
Daylong Baby, herhangi bir parfüm ya da kimyasal koruma filtresi içermediğinden, özellikle bebekler, çocuklar ve ciltleri çok hassas olan kişiler için uygundur.

Kullanımı:
Daylong Baby,  cildi UV ışınlarına karşı etkili şekilde korusa da cildin güneşe maruz kalma süresi sınırlanmalıdır. Öğle güneşinden kaçınılmalı ve güney bölgelerinde (özellikle Ekvator bölgelerinde) özellikle dikkatli olunmalıdır
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.