Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Daylong Ultra Face Spf 30 Gel Fluid 30 ml


Ürün kodu: #19356
Son kullanma tarihi:

Tüm Daylong Ürünleri

Daylong Ultra Yüz İçin Sıvı Jel Güneş Koruyucu

  % 0 İNDİRİMLİ 
64,00 TL 64,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Daylong Ultra Face Spf 30 Gel Fluid 30 ml
Yüz Güneş Koruyucu

Daylong Ultra Yüz İçin Sıvı Jel Güneş Koruyucu Suya, ısıya ve ışığa dayanaklıdır. Terlemeye ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır.
Cildin nemlendirilmesi ve cilde bakım sağlanması için E vitamini ve Aloe Vera içermektedir. Parfüm içermez, çok hassas ciltlerde de kullanılabilir. UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. 

• Fotostabil geniş spektrumlu filtreler içerir
• UVA aralığında referans kabul edilen resmi Avustralya Standartları'na uygundur. 

Önerilen Kullanım Yeri Yetişkinler ve çocuklar için uygun güneş koruması ağlar. 

Kullanım Talimatı Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce ve diğer kozmetik ürünlerin kullanımından önce uygulanmalıdır. Eşzamanlı olarak bir kozmetik ürünün kullanılması durumunda ilk olarak

Daylong uygulanmalı ve cilde nüfuz etmesi için birkaç dakika beklenmelidir.

Günde tek uygulama genellikle yeterlidir (güneşe yüksek seviyede hassas ciltler dışında).
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.