Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DCL AHA Revitalizing Cream 15


Ürün kodu: #6921
Son kullanma tarihi:

Tüm DCL Ürünleri

Cildi sıkılaştırır ve daha pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur

Bu ürünle birlikte 0,85 kozmipara hediye!
  % 35 İNDİRİMLİ 
130,00 TL 84,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DCL AHA Revitalizing Cream 15  / AHA'lı Canlanırıcı Krem 15   74 ml

Açıklama:

Alfa Hidroksi Asitler (AHA’lar) toksik olmayan, doğal olarak meyvelerden (üzüm, elma ve şeker kamışı) elde edilen maddelerdir.
DCL ürünlerindeki glikolik asit, şeker kamışından elde edilmekte olup, en küçük AHA moleküle sahiptir. Bu sayede maksimum biyoyararlanım sağlanmaktadır. AHA ’lar cildin cildin ölü tabakası üzerindeki yapışkana benzer maddeyi çözerek cildin yaşlanmış dokusunu değiştirirler. Bu çözülme, ölü cilt hücrelerinin cilt üzerinden daha hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Hücre yenilenmesindeki bu artış sayesinde kolajen üretimi artar ve kırışıklıklar düzgünleşirken cildin genel görünümü düzelir. Cildin berraklığı, dokusu, renk ve tonu dramatik bir biçimde iyileşme görülür. Kuru, kırışık ve pürüzlü ciltlerin etkin bir düzeyde nemlendirilmesi amacıyla kullanılan boya – parfüm içermeyen, glikolik asit içeren bir kremdir.

Cilde bol nem sağlar. Kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cildi sıkılaştırır ve daha pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur. Sertleşmiş cilt kısımlarının yumuşatılması içinde iyi bir seçenektir.

İçerik:
Üzüm, elma ve şeker kamışı. 

Kullanım Sekli :
İlk kullanımda % 8 içeren krem formu, sonraki aşamalarda ise % 15 ve % 20 lik formları aşama aşama kullanılır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.