Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DCL Daily Moisture SPF15


Ürün kodu: #6891
Son kullanma tarihi:

Tüm DCL Ürünleri

Antioksidan etkili A,C ve E vitaminleri ile güçlendirilmiş ,yumuşak kıvamlı ,nemlendirici bir üründür.

Bu ürünle birlikte 0,87 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
174,00 TL 87,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
DCL Daily Moisture SPF15  Güneş Korumalı ve Antioksidanlı Nemlendirici 104 ml

Açıklama :

Cildiniz ihtiyacı olan nemlendirici türünü söyler. Cildiniz ne kadar kuruysa, nem ihtiyacınızda o kadar zengindir. Yağlı cilt tipleri ise hafif dokulu bir losyon veya yağsız bir jel formülasyon ile nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Nem ihtiyacınız mevsimlerle değişiklik gösterdiğine göre nemlendiricinizin de buna uygun olması gerekiyor. Sıcak yaz günlerinde hafif dokulu nemlendirici bir losyon, kış aylarında zengin dokulu yoğun bir krem cildinizin ihtiyacıdır. Gündüz kullanımınızda SPF li nemlendirici tercihinizde birlikte nemlendiricinizin cilde nem aktarmak kadar nem kapasitesini de artırması son derece önemlidir. A, C ve E vitaminlerini içeren güçlü antioksidanlar ile nemlendirme faktörlerini içerir. Cildi nemlendirirken, diğer yandan UVA ve UVB radyasyonuna karşı korur.

Antioksidan etkili A,C ve E vitaminleri ile güçlendirilmiş ,yumuşak kıvamlı ,nemlendirici bir üründür.Ayrıca hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlar.Bu nemlendirici makyaj altı için de mükemmeldir.Daily moisture SPF 15 cildi nemlendirir, tedavi eder ve de korur.

İçeriği:
A, C ve E , Nemlendirme faktörü


SİZİN İÇİN HANGİ NEMLENDİRİCİ DOĞRU ?
*Cildiniz, ihtiyacınız olan nemlendiricinin türünü söyler.Genel bir kural olarak ,cildiniz ne kadar kuru olursa ,nemlendirici kreminizin de  okadar zengin içerikli olması gerekir.
*Tıpkı temizleyiciler gibi kullandığınız nemlendirici içeriklerinizin  mevsimler ile beraber değişmesi gerekmektedir.
*Gündüz kullanımı için SPF'li bir nemlendirici seçmeniz önemlidir.SPF gece kullanımı için gerekli değildir. 
  
DERMATOLOGIC COSMETİC LABORATORIES ÜRÜNLERİMİZ,CİLDİNİZİN BİYOLOJİK İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK ETKİLERE SAHİPTİR
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.