Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DCL Oil Free Ultra Light Hydrator


Ürün kodu: #6894
Son kullanma tarihi:

Tüm DCL Ürünleri

Cildi yağlandırmadan nemlendiren ve üre içeren bu krem, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için idealdir.

Bu ürünle birlikte 0,82 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
163,00 TL 81,50 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DCL Oil Free Ultra Light Hydrator  Yağsız Yüz Nemledirme Kremi 104 ml

Cildiniz ihtiyacı olan nemlendirici türünü söyler. Cildiniz ne kadar kuruysa, nem ihtiyacınızda o kadar zengindir. Yağlı cilt tipleri ise hafif dokulu bir losyon veya yağsız bir jel formülasyon ile nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Nem ihtiyacınız mevsimlerle değişiklik gösterdiğine göre nemlendiricinizin de buna uygun olması gerekiyor. Sıcak yaz günlerinde hafif dokulu nemlendirici bir losyon, kış aylarında zengin dokulu yoğun bir krem cildinizin ihtiyacıdır. Gündüz kullanımınızda SPF li nemlendirici tercihinizde birlikte nemlendiricinizin cilde nem aktarmak kadar nem kapasitesini de artırması son derece önemlidir. Cildi yağlandırmadan nemlendiren ve üre içeren bu krem, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için idealdir.

Neme ihtiyaç duyan fakat yoğun kremlerle sorun yaşayan kişiler için formüle edilmiş,yağsız ve kokusuz bir nemlendiricidir.Yağlı  ve akne eğilimli  ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir.

Çok hafif ve şeffaf olduğundan makyaj altı kremi olarak da kullanılır.
 

SİZİN İÇİN HANGİ NEMLENDİRİCİ DOĞRU ?
*Cildiniz, ihtiyacınız olan nemlendiricinin türünü söyler.Genel bir kural olarak ,cildiniz ne kadar kuru olursa ,nemlendirici kreminizin de  okadar zengin içerikli olması gerekir.
*Tıpkı temizleyiciler gibi kullandığınız nemlendirici içeriklerinizin  mevsimler ile beraber değişmesi gerekmektedir.
*Gündüz kullanımı için SPF'li bir nemlendirici seçmeniz önemlidir.SPF gece kullanımı için gerekli değildir. 
  
DERMATOLOGIC COSMETİC LABORATORIES
ÜRÜNLERİMİZ,CİLDİNİZİN BİYOLOJİK İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK ETKİLERE SAHİPTİR

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.