Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DCL Strengthening Conditioner


Ürün kodu: #13064
Son kullanma tarihi:

Tüm DCL Ürünleri

Saçları yumuşak, düzgün ve güçlü hale getirir.

Bu ürünle birlikte 0,67 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
134,00 TL 67,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DCL Strengthening Conditioner  Saç ve Saçlı Deri Bakım Kremi  355 ML

Saç ve saçlı deri sorunları cilt problemleri içerisinde ilk sırasında yer alıyor. Sağlıklı ve var olan bir saç yapısı için mutlaka sağlıklı ve üretken bir saçlı deriye ihtiyaç olduğu kaçınılmaz. Adeta saç üreten bir fabrika gibi çalışan saçlı derinin sağlıklı saçları üretebilmesi için biyolojik fonksiyonlarının güçlü olması gerekiyor. Saç köklerinin ihtiyaçlarının karşılanması ve saçlı derinin güçlendirilmesi için geliştirilmiş DCL formülleri incelen, kırılan, dökülen, yağ ve nem dengesi bozulan saç – saçlı deriler için ideal bir bakım kürüdür. Kuru ve yıpranmış saçları onarmada ve yeniden yapılandırmada etkilidir. Saçları yumuşak, düzgün ve güçlü hale getirmeye yardımcı olur. 

İçerik : Hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed wheat starch, panthenol, glycine soja(soybean) seed extract, simmondsia chinensis (jojoba) oil, ceramide 3, saccharomyces/ silicone/ magnesium/ copper /Iron/ zinc ferment, glycine, alanine, proline, serine, threonine, arginine, lysine, buğday proteini, seramid-3 ve amino asit.

Kullanımı Şekil : Saçları yumuşak, düzgün ve güçlü hale getirmek için kullanılır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.