Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DDF Clarifying Hydrator 48 gr


Ürün kodu: #13026
Son kullanma tarihi:

Tüm DDF Ürünleri

Parlayan Yağlı Ciltler için

Bu ürünle birlikte 2,08 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
208,00 TL 208,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
DDF Clarifying Hydrator Hydratant Clarifiant 48gr / AKNE VE YAĞLI CİLT SERİSİ

Özellikleri:
Mükemmel bir şekilde cilde berrak, aydınlık bir görünüm sağlar ve cildi yağlandırmadan nemlendirir. Yoğun etkili Clarifying Neutralizing Complex, sebum avcısı mikronize partiküllerle birlikte cildi derinlemesine nemlendirirken, cildi matlaştırır, yağ salınımını baskılar ve cildin yağlanmadan ötürü parlamasını kontrol altına alır.

Yararları:
Yağ salınımını baskılar. Cildin yağlanmadan dolayı parlamasını kontrol altına alır. Cildin yağ nem oranının dengelenmesini sağlar. Cildi yağlandırmadan nemlendirir.

Kullanım Şekli:
Temiz cilde, göz çevresi hariç sabah ve/veya akşam uygulanır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.