Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DDF Daily Protective Moisturizer Spf 15


Ürün kodu: #6523
Son kullanma tarihi:

Tüm DDF Ürünleri

Normalden kuruya eğilimli ve kuru ciltler için

Bu ürünle birlikte 1,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
175,01 TL 175,01 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!

DDF DAILY PROTECTIVE MOISTURIZER SPF 15 - 48 GR YAŞLANMA ETKİLERİNİ ÖNLEYİCİ SERİ 

Açıklama :

Normalden kuruya eğilimli ve kuru ciltler için

Etkisi
İçeriğindeki antioksidanlarla cildi serbest radikal zararlarından korur. Hafif ve yağsız bir nemlendi- ricidir. UVA / UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

içeriği
DDF Redox 2 : 11 tane antioksidanın bileşiminden oluşur. Oktisalat, Oktoktilin, Oktinoksat, Çinko Oksit UVB ışınlarına karşı koruma sağlar Shea Butter : Cilde nem sağlar. Hyaluronik asit : Cildin nem tutma kapasitesini arttırır venem verir. Panthenol(Pro- vitamin B5) : Cildi nemlendirir, yumuşatır, yatıştırır. Yeşil Çay Extresi : Antioksidandır. Cilt kanserine karşı önleyici etkileri vardır. Sodyum Hyaluranat : Cildi nemlendirir.

Kullanim Sekli
Sabahları temiz cilde uygulanır. Gün içerisinde is- tenilen sıklıkta kullanılır

 


 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.