Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DDF Discoloration Reversal - POD


Ürün kodu: #13022
Son kullanma tarihi:

Tüm DDF Ürünleri

Leke Açıcılar

Bu ürünle birlikte 2,94 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
294,00 TL 294,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
DDF Discoloration Reversal - POD (28 POD)

" Tüm cilt tipleri için, lokal kullanılabilen, leke açıcı "

Etkisi
Her tip cilt lekesinde, lekenin rengini açmaya yardımcı olur. Güçlü antioksidanlar içerir

içeriği
Undecylenol Phenyl Alanine (UPA), Niacinamide, N-Acetyl Glucosamine, Meyan Kökü. : Hiper- pigmentasyonu azaltır. Makadamia Fındık Yağı, Beta Karoten (Provit.A), Vit.E, Retinil Palmitat, Palmitik Asit, Tioktik Asit.: Antioksidan özelliğe sahiptir. Pantenol, Gliserin : Cildi nemlendirir.

Kullanim Sekli
Ürünün bulunduğu poşet kısmı sıkılarak süngere geçmesi sağlanır ve leke olan bölgeye süngerle dairesel hareketlerle sürülür. Temiz cilde, sabah ve akşam alt ürün olarak uygulanır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.