Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

DDF Restoring Night Serum 25 ml


Ürün kodu: #13024
Son kullanma tarihi:

Tüm DDF Ürünleri

" Normal, normalden kuruya eğilimli, kuru ve çok nemsiz ciltler "

Bu ürünle birlikte 3,77 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
377,00 TL 377,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo bedava!
DDF Restoring Night Serum 25 ml /

" Normal, normalden kuruya eğilimli, kuru ve çok nemsiz ciltler "

Etkisi
Gece boyunca cildi derinlemesine nemlendirir, cildin doğal elastin yapısını güçlendirir ve doğal nem bariyerini onarır. Sadece 2 hafta sonunda gözle görülür sonuçlar elde edilir. %30 oranında çizgilerin görünümünü azaltır. Cilt yapısını sağlamlaştırır

içeriği
Turmerik Kompleks (Hint safranı kökü, Vitamin B3,B5, E, Promatrixyl Pentapeptid, Gliserin) : Serbest radikal avcısı olan Turmerik Kompleks, ince çizgilerin ve kırışıkların görünümünü azaltır. Cildi sıkılaştırır ve nemlendirir. Lys Lastine : Cilde yoğun nem verme özelliği olan bir bitkidir. Kafein : Kan dolaşımını hızlandırarak, nem- lenmesini artırır.

Kullanim Sekli
Sadece gece, temiz cilde, göz çevresi hariç, 4 damla serum alt ürün olarak uygulanır
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.