Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dead Sea Spa Magik Anti-Aging Göz Kremi 15ml


Ürün kodu: #18303
Son kullanma tarihi:

Tüm Dead Sea Spa Magik Ürünleri

Göz Kremi

Bu ürünle birlikte 1,49 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
149,42 TL 149,42 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dead Sea Spa Magik Anti-Ageing Göz Kremi(%38) 15 ml

Açıklama:

Göz altı morluk/torbalanma ve kırışıklık giderici krem.
Dead Sea Spa Magik Diamond Serisi Anti-Aging göz kremi, içerdiği tamamen doğal cilt dostu mineraller ve organik bitkiler sayesinde kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur, göz altı torbalarını engellemeye yardımcı olur.

Doğal içerikler anti aging etkisi gösteren organik bitkisel özler ile zenginleştirilmiştir. Bu organik içerikler ve vitamin b5 ince çizgilerin giderilmesinde ve cildin sağlıklı yapıya kavuşmasında birebir etkilidir. Paraben ve alüminyum içermez.

Kullanım Şekli:

Evde Spa Bakımı konseptini bizlere tanıştıran Dead Sea Magik markasını   en eni nesil üzerinden biri olan diamond serisi, çok küçük miktarda gözaltındaki hassas bölgelere küçük dokunuşlar ile sürülmeli
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.