Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu 250 gr


Ürün kodu: #17687
Son kullanma tarihi:

Tüm Dead Sea Spa Magik Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,18 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
18,35 TL 18,35 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu 250 gr
 
Dead Sea Spa Magik Bath Salts Mineral Banyo Tuzu
Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu Lut Gölünden elde edilen doğal  formüllendirilmiş Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu minerallerin benzersiz etkilerini vücudunuza taşır. 

Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzunda bulunan mineral tuzlar, cilde tazelik kazandırır, ölü hücrelerden arındırır. Cildın dokusuna hayat kazandıran doğal bir yenileyicidir. Dead Sea mineral banyo tuzu, vücudu gevşetir ve sakinleştirir. Magnezyum ve potasyum cilde kazandırdığı olumlu etkilerle birlikte cildin canlanmasını sağlar.
Banyonuzu termal kaplıca haline getirerek Lut gölünün 21 çeşit mineralini vüdunuzla birleştirmek için kullanılır
Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu %100 doğal Dead Sea Mineral tuzudur.

Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu özellikle çok kuru ciltlerin normal duruma getirilmesi için kullanılmakla beraber, doğal peeling özelliğinden dolayı her tip cilt için sağlık kaynağıdır.

2000 bin yıl önce tarihçi Jesophus Flavius Dead Sea Spa Magik Mineral Banyo Tuzu Hakkında şunları yazmıştır : Gördümki seyyahlar yanlarına taşıyabilecekleri kadar tuz alıp evlerine götürüyorlar. Herkes Dead Sea’ye giremeyeceğine göre içinde Dead Sea tuzlarının eridiği banyoya girmek aynı etkiyi yapacaktır.

Kullanım Amacı:
Cildi rahatlatmak, tazelemek. Kuru cildi normalize etmek

Kullanım Şekli:
Sıcak-ılık su ile doldurulmuş banyo küvetine bir veya iki avuç tuz ilave edin. 20 dakika suda kalmak suretiyle banyonuzun keyfini çıkarın!
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.