Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Depilisse Tüy Dökücü Krem 100ml


Ürün kodu: #19676
Son kullanma tarihi:

Tüm Depilisse Ürünleri

Tüylerinizden kurtulmanın kolay yolu

Bu ürünle birlikte 0,25 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
25,00 TL 25,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Depilisse Tüy Dökücü Krem 100ml

Kremi tüyleri tamamen kapatacak şekilde doğrudan cildinizin üzerine yayınız. Kremi cildinizin üzerinde tam 3 dakika bekletiniz daha sonra test etmek için küçük bir alanı temizleyiniz. Gerekirse, kremi cilt üzerinde biraz daha bekletiniz ancak toplamda 7 dakikayı geçirmeyiniz.

Uyarilar: Paketi, kullanma talimatını ve önlemlerini sürekli göz önünde bulundurmak amacıyla saklayınız. Kullanma talimatlarına uyunuz. Kullanım süresi 7 dakikayı geçmeyiniz. Bacaklarda, kollarda, koltuk altlarında ve bikini bölgesinde kullanılabilir ancak yüzde, başta, göğüste, perianal ve genital bölgelerde kullanıma uygun değildir. Lekeler , yaralar, varis, benler, çatlamış tahriş olmuş güneş yanığı olmuş ciltler üzerinde 72 SAAT içerisinde traş edilmiş ciltte veya geçmişte tüy dökücü kremlere karşı olumsuz reaksiyon göstermiş olan bölgelerde kullanmayınız. Cildinizi etkileyebilen herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya herhangi bir cilt hastalığınız var ise kullanmayınız.Kullandıktan sonra, terleme önleyici veya parfüm kullanmadan yada güneşlenmeden önce 24 saat beklemenizi tavsiye ederiz. İki uygulama arasında 72 saat bekleyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Yutulması halinde derhal doktorunuza başvurun ve dış paketi gösterin. Göze temas ettirmeyiniz. Alkali ve thioglikolat içerir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.