Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Deracine Erken Kırışıklıklara Karşı Göz Kremi


Ürün kodu: #6454
Son kullanma tarihi:

Tüm DERACINE Ürünleri

Cildi içerden onarıp besler ve azalan yapı taşlarını yerine koyar.

  % 0 İNDİRİMLİ 
47,00 TL 47,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

DERACINE ERKEN KIRIŞIKLIKLARA KARŞI GÖZ KREMİ 15 ML

Alan :
Göz Çevresi
Zaman : Gece ve/veya Gündüz

Kullanım Şekli :

-Her sabah ve/veya akşam cilt temizliğinizin ardından göz çevrenize küçük noktalar halinde uygulayın.
-Tamamen cilde nüfuz edene kadar hafifçe masaj yapın.

Ambalaj Hacmi : 50 ml

DERACINE KIRIŞIKLIK SERİSİ

Biota Laboratuarları’nda uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen %100 bitkisel COMPLEX D19 ekstresi, içerdiği vitaminler, mineraller, aminoasitler, antioksidanlar, doğal yağlar ve diğer bitkisel aktifler ile kırışıklıklarla mücadele eder. Cildi içerden onarıp besler ve azalan yapı taşlarını yerine koyar. Çevresel faktörlerin yol açacağı hasalarada karşı da ciltte bariyer fonksiyonu görür.

COMPLEX D17
COMPLEX D17'nin etkisi ve güvenilirliği Avrupa'nın saygın araştırma merkezlerinden Dermatest'te yapılan klinik testler ile kanıtlanmıştır. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.